Recenze Djerba

Zde je místo pro vaše názory a recenze na vaši dovolenou na ostrově Djerba. Recenze prosíme pište stručně, uveďte vždy i město odkud jste a cestovní kancelář, se kterou jste jeli.

Loni v září jsem byla s rodinkou na Djerbě v hotelu Sunny Club Ksar Nereides. Bylo to super, jsou tam skvělí čeští animátoři. Letos bych chtěla jet znova. Krásná dlouhá písčitá pláž. Doporučuju pro rodiny s dětmi. Je tam skvělý bazén s tobogánama. Ahojky na Djerbě.

Marcela, Havířov
Sunny Days


Na Djerbe, jsem byla v loni v září, a určitě vím, že se tam opět podívám příští rok až porodím. Byli jsme v úžasném hotelu Sunny Club Ksar Nereides, skvělé pro děti, úžasný personál i animátoři. Je to opravdu nezapomenutelný zážitek z dovolené 🙂

Kačenka, Praha
Sunny Days

Na ostrově Djerba jsem byla s rodiči. Jsou to dva týdny, co jsme se odsud vrátili. Ale už při odletu mi bylo jasné, že se na tato pohádková místa chci vrátit. Byli jsme v hotelu Miramar Djerba Palace. Nádherný pokoj, ale nečekejte při 4* evropský luxus. Počítejte s tím, že jste v Africe, že je zde odlišná kultura, zvyky, ale třeba i nábytek. Ale i přesto nádhera. Co se týká moře, paráda. Sem tam řasy, ale kde se občas něco neobjeví ne? A co tu bylo nejbáječnejší? Tak to zajisté lidé: na recepci, v obchodech, plážích, prostě úplne všude!! Vřele vám doporučuji Djerbu s celou její exotickou krásou, velice příjemnými lidmi. Já jsem doteď nadšená. Když nezkusíte, nebudete ani moci posoudit.

Verča, Tábor
Exim Tours

Byly jsme letos v červnu s kamarádkou na Djerbě a je to úžasné.
Byly jsme v hotelu Sidi Mansour a nemelo to chybu. Pokud si chtěji ženy užít dovolenou, tak na Djerbu, ale bez manželů a partnerů. Protože zájem místních krasavců je obdivuhodný a ne každý chlap by to dokázal vzít s nadhledem.

Anna, Plzeň
Medina tour

Na Djerbě bylo moc krásně, byli jsme tam loni koncem roku…vyšlo nám i počasí. Voda i pláže byli čisté. Opravdu doporučuji.

Lenka, Jihlava
Sunny Days

Dovolená na Djerbě byla super. Moc se nám tam líbilo. A určitě si tam zaletíme znovu. Ahoj

Eva, Zastávka
Sunny Days

V Tunisku jsem byla celkem třikrát, z toho dvakrát na Djerbě a jednou v Hamametu. Bezkonkurenčně se mi líbilo více na Djerbě, krásné a písčité pláže, vodní sporty, skvělé jídlo a kouzelná architektura. Hotel Telemaque, který leží u písčité pláže splnil moje představy o krásné a prosluněné dovolené.

Lucie, Brno
Sunny Days

Na Djerbě jsem byla na infocestě. Ostrov je to krásný. Pokud budete mít zájem můžete si přečíst mojí recenzi na webu:www.zajezdy.cz – recenze. Ahojky všem

Helenka, Praha
Zajezdy.cz

Dovolená na ostrově Djerba byla opravdu báječná.

Tomáš, Třebíč
Sunny Days


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *